Izdevīgi!!!
Krāsniņa ANTARES 10
1,790.00 € 1,490.00 €

Biokamīni Kratki TERRA

Biokamīni Kratki TERRA
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: TERRA
Cena: 820.00 €
Produkta izmēri:
Biokamīni Kratki TERRA Biokamīni Kratki TERRA Biokamīni Kratki TERRA Biokamīni Kratki TERRA Biokamīni Kratki TERRA

Biokamīni Kratki Terra tika izstrādāti plašai pielietošanai dzīvojamās un komerciālās telpās (piemēram, dzīvojamās mājās, restorānos, salonos). Tie ir ideāls un moderns papildinājums mūsdienu interjeram, jo īpaši garās ziemas pēcpusdienās un vakaros. Vienkāršās, elegantās formas un materiāla izvēles kombinācija padara šo kamīnu par jebkura interjera dvēseli, radot patīkamu atmosfēru un ienesot telpā dzīvās uguns burvību.

Biokamīni Kratki ir paredzēti lietot ar speciālo Bio šķidrumu - ekoloģisku enerģijas avotu.Bio šķidrums, kas ir uz spirta bāzes sadeg pilnībā, neizdalot smaku, neveidojot dūmus un pelnus, atšķirībā no tradicionālajiem kamīniem, tāpēc tiem nav nepieciešams savienoums ar skursteni. Sadegšanas produkts ir ūdens tvaiki un oglekļa dioksīds, kas līdzinās cilvēka izelpotajam gaisam, tāpēc ir pilnīgi nekaitīgs veselībai. Bio šķidrums ir pārbaudīts un apstiprināts lietošanai Nacionālā Sabiedrības veselības institūtā.

Biodegvielas konteiners: absorbējošais ieliktnis, ievietots korpusā, nodrošina biodegvielas drošību un novērš jebkādu degvielas noplūdes risku pat biokonteinera apgāšanās gadījumā. Biokonteiners ir izgatavots no nerūsējošā tērauda.

TEHNISKIE PARAMETRI

Degviela Bio šķidrums
Materiāls MDF, krāsots metāls
Augstums (cm) 101,6
TÜV sertifikāts -
Kamīna tips brīvi stāvošs
Stiklojums -
Svars (kg) 55
Platums (cm) 115
Dziļums (cm) 30
Krāsa balts
Degvielas ietilpība (l) 1,80