Izdevīgi!!!
BESTA - melns
140.00 € 99.00 €
BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0.2l
56.00 € 45.00 €
Kamīni Kratki - Kratki MAJA 8 kW PBS (bez rāmja ar labo sānu stiklu)
1,180.00 € 799.00 €
Kamīni –  F 16kW Deco
1,090.00 € 950.00 €
Degšķidrums bio kamīniem 5l
18.90 € 17.00 €
PLANK - melns
135.00 € 127.00 €
Podiņu krāsns BLANKA 8 kW - melni podiņi
2,270.00 € 1,990.00 €
Kamīni Kratki - Kratki BLANCHE 8 kW krēmkrāsas podiņi
2,270.00 € 1,990.00 €

Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm

Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: KOZA/AB/S/2/KAFEL/KREM
Cena: 1,520.00 €
Produkta izmēri:
Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm Krāsniņas Kratki KOZA AB S/2 ar kremkrāsas keramikas flīzēm
KOZA AB S/2 ar keramikas flīzēm ir brīvi stāvoša tērauda krāsniņa - ar vienkāršām formām un interesantu noapaļotu priekšējo daļu, kas ļauj redzēt uguni no  dažādām pusēm.
 
MAKSIMĀLAI ENERĢIJAS LIETOŠANAI
 
Krāsniņas Koza AB S/2  kurtuves iekšpuse ir pārklāta ar Acumotte, kas lieliski kontrastē ar krāsni, dodot tai modernu izskatu.
 
Pilnīga kurināmā sadedzināšana līdz minimālam pelnu daudzumam, pateicoties diviem deflektoriem (tērauda un ar Acumotte), kas paplašina izplūdes gāzu ceļu. Šis process palielina degšanas efektivitāti un garantē labāku enerģijas izmantošanu. Tas arī samazina kaitīgo vielu emisiju atmosfērā. Turklāt izplūdes atverē ir uzstādīta difragmenta funkcija, kas darbojas līdzīgi deflektoram, kas vēl vairāk uzlabo ierīces ietekmi.
 
Pateicoties iebūvētajai 125 mm ārējai gaisa ieplūdei, tiek piegādāts gaiss degšanas procesam. Krāsniņai ir pārsega plāksne aizmugurējā sienā un caurums pamatnē. Pateicoties tam lietotājs var izvēlēties, kā pieslēgt ārējo gaisa komplektu. Gaisa regulēšana tiek veikta ar droseļvārstu, ko regulē viens regulators, kas novietots zem durvīm. Šis risinājums novērš nepareizu lietošanu. 
Krāsniņai ir trīskārša gaisa sadedzināšnas sistēma:
- Primārā gaisu padod uz visā kurtuves platumā caur gaisa spraugu uz sloksnes, kas veido drošības žogu, kas atrodas kurtuves priekšpusē.
- Sekundārā gaisa padeve sadegšanas kamerā tiek veikta caur caurumiem aizmugurējā sienā
- Otreizējā sadegšanas sistēma, ir atbildīga par kaitīgo vielu emisijas samazināšanu apkārtējā vidē un palielina kurtuves efektivitāti.
 
Turklāt krāsniņa Koza AB S/2 ir aprīkota ar Clean Glass System (gaisa aizkari), tāpēc gaiss tiek piegādāts tieši uz stiklu caur kanālu sistēmu, kas atrodas kamīna sānos. Gaiss tiek izvadīts spraugām pie stikla atspiežot dūmus un uguni nostāk, kas ievērojami samazina sodrēju nogulsnēšanos uz tā. Vienlaikus tas samazina kaitīgo CO emisiju atmosfērā.
 
DROŠĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
 
Krāsniņas Koza AB S/2 ir aprīkotas ar sertificētu karstumizturīgu keramisku istiklu, kas ztur pat temperatūru līdz 800 ° C. 
Krāsniņas kurtuve korpuss un augšējais panelis izgatavots no tērauda kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās. 
Krāsniņas kuruves korpuss metināts cēlgāzes kamerā izmantojot metināšānas robotu, kas nodrošina izcilas kvalitātes šuves. Visi tērauda elementi ir lāzeru griezti un izliekti uz CNC liekšanas mašīnām.
 
ĒRTA LIETOŠANA
 
Pārvietojams režģis un pelnu atvilktne ļauj ērti iztīrīt krāsniņu.
Krāsniņas durtiņas stikls saglabājas tīrs, pateicoties Clean Glass System. Gaisa aizkars atdala stiklu no kameras, tādējādi neļaujot kvēpiem uz tā nosēsties.
Krāsniņas apakšējā daļā ir papildus slēdzama kamera, kurā ir paslēpta ārējā gaisa ieplūdes sistēma . Atlikušo brīvo vietu var izmantot, piemēram, lai uzglabātu noteiktu daudzumu koksnes. Durvju atvēršana balstās uz atvērtās sistēmas "push", kas neprasa papildu rokturi. Tas padara krāsniņas izskatu viengabalainu un nesadalītu.
 
MŪSDIENĪGS DIZAINS
 
Kā īpašs akcents krāsniņai ir lielformāta glazētās keramikas flīzes sānos, kas piešķir Retro stila dizainu.
Plašais priekšējais stikls apvienojumā ar lielo sadegšanas kameru būtiski palielina uguns redzamību.
 
 Nominālā jauda (kW) 10
 Regulējamā jauda (kW) 6 - 12
 Dūmvada diametrs (mm) 150
 Termoefektivitāte (%) 80
 Emisja CO (przy 13% O2) ≤ 0,09
 Dūmgāzu temperatūra (oC) 280
 Svars(kg) 120
 Maksimālais malkas garums (mm) 500
 Materiał katlu tērauds, flīzes
 Kurināmais  Malka, briketes ar mitruma koificentu ne vairāk kā 20%
Paredzēts siltuma rekuperācija
Putekļu emisija (mg/Nm 3) 15
Stikla forma Pusapaļa
Atbilstība BlmSchV 2 standartam
Durvju atvēršana Pa kreisi
Augstums (cm) 105,20
Platums (cm) 76,10
Dziļums (cm) 46,00

 

Lejuplādēt lietošanas instrukciju

Lejuplādēt tehnisko zīmējumu