Izdevīgi!!!

Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu

Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: MBZ/G
Cena: 1,870.00 €
Produkta izmēri:
Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu Kamīni Kratki - Kratki MBZ 13 ar liftu

 
Lejuplādēt Kratki tradicionālo kamīnu kurtuvju lietošanas instrukciju
 
 Nominālā jauda (kW) 13
 Sildīšanas jaudas diapazons (kW) 6 - 16
 Dūmvada diametrs (mm) 200
 Termoefektivitāte (%) 81
 Emisja CO (pie 13% O2) ≤ 0,09%
 Putekļu emisja mg/Nm3 27
 Dūmgāzu temperatūra (oC) 235
 Svars (kg) 220
 Max malkas garums (mm) 500
 Materiāls katlu tērauds
 Kurināmais Malka, briketes ar mitruma koificentu ne vairāk kā 20%
 
1. Korpuss un priekšējais rāmis izgatavoti no tērauda loksnes. Loksnes tērauda marka ir īpaši paredzēta darbam paaugstinātās temperatūrās.
 
2. Kurtuves detaļas tiek grieztas ar lāzeri un tad locītas CNC locīšanas mašīnās. Tas nodrošina visaugstāko precizitāti un kvalitāti
 
3. Kurtuves elmenti savstarpēji savienoti izmantojot metināšanas robotu cēlgāzes kamerā, kas nodrošina izcilas kvalitātes šuves
 
4.  Kurtuves durvīs uzstādīti karstumizturīgi keramikas stikli, kuri iztur temperatūru līdz 800oC. 
 
5. Pacelšanas nolaišanas mehānisms ievērojami atvieglo malkas papildināšanu, un stikla tīrīšanu. Lifta durvis tika uzceltas ar pretsvaru - trīša diski darbojas uz lodīšu gultņiem kas nodrošina klusu un nevainojamu ekspluatāciju. Durvju rāmis pārvietojas pa īpašām sliedēm.
 
6. Ugunsdrošās durvis ir izgatavotas no slēgtā profila, kas tās padara daudz stabilākas un izturīgas pret austām temperatūras svārstībām. Durvju blīve iestrādāta profilētā gropē, kas savukārt nodrošina hermētiskumu un pareizu gaisa plūsmu ekspluatācijas laikā. 
 
7. Vienkārša, degšanai nepieciešamā, gaisa plūsmas regulācija.
 
8. Kurtuve ir izoderēta ar Acumotte materiālu, kas ne tikai aizsargā kurtuves sienas, bet veido baltās liesmas efektu, un nodrošina papildu siltuma akumulāciju.
 
9. Deflektors paplašina izplūdes gāzu ceļu.

10. Kurtuvei sadegšanas kamerā ir trīskārša gaisa sadedzināšnas sistēma:
- Primārā gaisu padod uz visā kurtuves platumā caur gaisa spraugu uz sloksnes, kas veido drošības žogu, kas atrodas kurtuves priekšpusē.
- Sekundārā gaisa padeve sadegšanas kamerā tiek veikta caur caurumiem aizmugurējā sienā.
- Otreizējā sadegšanas sistēma, ir atbildīga par kaitīgo vielu emisijas samazināšanu apkārtējā vidē un palielina kurtuves efektivitāti.
-Modernizēts ir arī gaisa aizkara - sistēma, tīra stikla sistēmai gaiss netiek ņemts no istabas. Gaiss tiek piegādāts ar īpašu kanālu palīdzību un vienmērīgi izdalīts visā stikla platumā. Gaiss tiek izvadīts spraugām pie stikla atspiežot dūmus un uguni nostāk, kas ievērojami samazina sodrēju nogulsnēšanos uz tā.
 
11. Mobila, divdaļīga čuguna izplūdes caurule ar regulēšanas iespēju par 360 grādiem (tā var būt novirzīta vai nu uz aizmuguri, vai uz augšu).
 
12. Kurtuvei ir regulējams kājiņu augstums 20 mm diapazonā, tas atvieglo kurtuves uzstādīšanu un izlīmeņošanu.
 
13. Kurtuvēm ir 5 gadu garantija.