Izdevīgi!!!
Kamīni -  A10kW
693.00 € 499.00 €

Biokamīni - ieliktnis (garais) 930 mm

Biokamīni -  ieliktnis (garais) 930 mm
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: AF/PL/930
Cena: 280.00 €
Produkta izmēri:
Biokamīni -  ieliktnis (garais) 930 mm Biokamīni -  ieliktnis (garais) 930 mm Biokamīni -  ieliktnis (garais) 930 mm

Biokamīni Kratki tika izstrādāti plašai pielietošanai dzīvojamās un komerciālās telpās (piemēram, dzīvojamās mājās, restorānos, salonos). Tie ir ideāls un moderns papildinājums mūsdienu interjeram, jo īpaši garās ziemas pēcpusdienās un vakaros. Vienkāršās, elegantās formas un materiāla izvēles kombinācija padara šo kamīnu par jebkura interjera dvēseli, radot patīkamu atmosfēru un ienesot telpā dzīvās uguns burvību.

Biokamīna ieliktnis "garais" ir pat 930 mm garš, tā šķidruma ietilpība ir 1,7 l. Pateicoties šiem izmēriem, jūs iegūsiet ievērojama izmēra uguns liesmu savās telpās.

Biokamīna ieliktņa "garais" svars ir 7,5 kg
 

Biokamīni Kratki ir paredzēti lietot ar speciālo Bio šķidrumu - ekoloģisku enerģijas avotu.Bio šķidrums, kas ir uz spirta bāzes sadeg pilnībā, neizdalot smaku, neveidojot dūmus un pelnus, atšķirībā no tradicionālajiem kamīniem. Sadegšanas produkts ir ūdens tvaiki un oglekļa dioksīds, kas līdzinās cilvēka izelpotajam gaisam, tāpēc ir pilnīgi nekaitīgs veselībai. Bio šķidrums ir pārbaudīts un apstiprināts lietošanai Nacionālā Sabiedrības veselības institūtā.