Izdevīgi!!!
Kamīni –  A 10kW Deco
898.00 € 699.00 €

Biokamīni Kratki SIERRA

Biokamīni Kratki SIERRA
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: Biokamīni Kratki SIERRA
Cena: 720.00 €
Produkta izmēri:
Biokamīni Kratki SIERRA Biokamīni Kratki SIERRA Biokamīni Kratki SIERRA

Biokamīni SIERRA ir telpā brīvi stāvoši biokamīni. Interesanta forma un iespēja to novietot jebkurā vietā telpā padara to ideāli piemērotu gan privātmājās  gan birojos un daudzdzīvokļu namos. SIERRA var būt arī apdare terase. Sakarā ar raksturu izskatu un celtniecības, novietojiet to uz līdzenas sienas.

Kratki Biokamīni tika izstrādāti plašai pielietošanai dzīvojamās un komerciālās telpās (piemēram, dzīvojamās mājās, restorānos, salonos). Tie ir ideāls papildinājums mūsdienu interjeram, jo īpaši garās ziemas pēcpusdienās un vakaros. Labvēlīgos laika apstākļos var būt kā papildinājums terasei vai dārzam. Vienkāršās, elegantās formas un materiāla izvēles kombinācija padara šo kamīnu par jebkura interjera dvēseli, radot patīkamu atmosfēru un ienesot telpā dzīvās uguns burvību. Stabila konstrukcija un trīspusēji stikli nodrošina aizsardzību bērniem un mājdzīvniekiem.

Kratki Biokamīnos paredzēts lietot speciālo Bio šķidrumu - ekoloģisku enerģijas avotu.Bio šķidrums, kas ir uz spirta bāzes sadeg pilnībā, neizdalot smaku, neveidojot dūmus un pelnus, atšķirībā no tradicionālajiem kamīniem. Sadegšanas produkts ir ūdens tvaiki un oglekļa dioksīds, kas līdzinās cilvēka izelpotajam gaisam, tāpēc ir pilnīgi nekaitīgs veselībai. Bio šķidrums ir pārbaudīts un apstiprināts lietošanai Nacionālā Sabiedrības veselībasinstitūtā.

Aprīkojums:
- Neliels taisnstūra konteiners biodegvielai ar drošibas ieliktni kas aizsargā no nejaušas biodegvielas izlīšanas. Konteinera tilpums: 0.4 l
- Liesmas regulēšanas rokturis
 
Svars - 48.5 kg
Korpusa materiāls: tērauds ar pulverpārklājumu granīta krāsā.
Biodegvielas konteinera materiāls: nerūsējošais tērauds.
 
PIEZĪME: Neuzlejiet biodegvielu uz kamīna korpusa, jo tā var sabojāt biokamīna krāsu.
Tāpat ir aizliegts kamīna degšanas laikā papildināt biodegvielu.