Izdevīgi!!!
Podiņu krāsns BLANKA 8 kW - melni podiņi
4,754.00 € 3,390.00 €

BESTA - melns

BESTA - melns
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: BESTA
Cena: 140.00 €
Produkta izmēri:
BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns BESTA - melns
Bio kamīni - tiem  ierobežojumi neeksistē, šīm ierīcēm nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana vai savienojums ar skursteni, tās ir viegli uzstādīt un izmantot. Tos var novietot gan plašā mājā vai mazā dzīvoklī.
Bio kamīni ir arī lielisks risinājums interjera dizainam. Plašs produktu klāsts ļauj to izmantot pašās oriģinālākajās idejās.
Tie tiek kurināti ar ekoloģisko, šķidro degvielu, kas rada reālu uguni.
 
Dabiskais siltums
Bio kamīns paaugstina temperatūru telpa  līdz vairākiem Celsija grādiem, atkarībā no liesmas augstuma un ieliktņa lieluma. 100% ģenerētais siltums tiek nodots telpā, pateicoties kuriem bio kamīns var būt papildu apkures avots.

Ērta lietošana
Vienkārši ielejiet biodegvielu tvertnē līdz atzīmētajam līmenim. Liesmu Ir iespējams regulēt un nodzēst jebkurā laikā. Atcerieties izvēdināt telpu, kurā atrodas biokamīns.
Bio kamīna uzstādīšana ir triviāli vienkārša. Tas aizņems burtiski 5 minūtes. Viss, kas jums ir jādara jāpiekar to pie sienas, izmantojot montāžas tapas un ievietojiet stiklu norādītajās vietās.
Jums ir nepieciešams tikai brīdis, lai baudītu kamīna siltumu un skatu

Ekoloģiskā apkure
Mēs visi esam par ekoloģiju! Iegādājoties mūsu bio kamīnu jūs rūpējaties par vidi. Jūs neveicat ieguldījumu Smoga veidošanā. Tas viss ir saistīts ar to, ka biodegvielas sadegšanas produkti ir tikai siltums, ūdens tvaiki un niecīgs daudzums oglekļa dioksīda (kā gaisā ko izelpojam).
Bio kamīns ir efektīvs apkures avots. Tas palielina temperatūru pat dažiem grādiem pēc Celsija un saražotais siltums 100% atgriežas telpā.
 

 

Tehniskie parametri
Krāsa Melna
Augstums (cm) 45,00
Platums (cm) 45,00
Dziļums (cm) 15,20
Materiāls Tērauds
Kurināmā veids Biodegviela - etilspirts
Šķidruma tvertnes tilpums (L) 0,25
Degvielas tvertne (H x W x D) (cm) 4,4 x 29,7 x 5,3