Izdevīgi!!!
Brīvi stāvoša AB S/2
1,755.00 € 1,490.00 €

OCTOBER balts - TÜV sertificēts

OCTOBER balts - TÜV sertificēts
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: OCTOBER/TUV
Cena: 990.00 €
Produkta izmēri:
OCTOBER balts - TÜV sertificēts OCTOBER balts - TÜV sertificēts OCTOBER balts - TÜV sertificēts OCTOBER balts - TÜV sertificēts
Bio kamīni - tiem  ierobežojumi neeksistē, šīm ierīcēm nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana vai savienojums ar skursteni, tās ir viegli uzstādīt un izmantot. Tos var novietot gan plašā mājā vai mazā dzīvoklī.
Bio kamīni ir arī lielisks risinājums interjera dizainam. Plašs produktu klāsts ļauj to izmantot pašās oriģinālākajās idejās.
Tie tiek kurināti ar ekoloģisko, šķidro degvielu, kas rada reālu uguni.
 
Dabiskais siltums
Bio kamīns paaugstina temperatūru telpa  līdz vairākiem Celsija grādiem, atkarībā no liesmas augstuma un ieliktņa lieluma. 100% ģenerētais siltums tiek nodots telpā, pateicoties kuriem bio kamīns var būt papildu apkures avots.

Ērta lietošana
Vienkārši ielejiet biodegvielu tvertnē līdz atzīmētajam līmenim. Liesmu Ir iespējams regulēt un nodzēst jebkurā laikā. Atcerieties izvēdināt telpu, kurā atrodas biokamīns.
Brīvi strāvošs, montāža nav nepieciešama, var novietot jebkurā vietā. Pietiek samontēt iepakojumā esošos elementus saskaņā ar lietošanas instrukcijām.

Kvalitātes garantija
Bio kamīni ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Ražošanas process tiek veikts saskaņā ar pasaules standartiem, kas apstiprināts ar ISO 9001: 2015 sertifikātu.

Koncentrēts uz drošību
Bio kamīnu ražošanas procesu uzrauga TÜV Rheinland Polija - Bio kamīniem ir Vācijas TÜV drošības sertifikāts.
TÜV sertificētajam konteineram ir papildus īpaša kamera, kas novērš degvielas noplūdi, ja tvertne tiek nejauši pārpildīta, kā arī ir maksimālā degvielas līmeņa indikators.
Konteinerī ievietotais absorbents samazina degvielas patēriņu un aizsargā pret biodegvielas izlīšanu ierīces sagāšanas gadījumā.
 

 

Tehniskie parametri
Krāsa Balta
Svars (kg) 52,0
TÜV sertifikāts
Augstums (cm) 95,90
Platums (cm) 115,00
Dziļums (cm) 33,00
Materiāls Tērauds, MDF
Kurināmā veids Biodegviela - etilspirts
Šķidruma tvertnes tilpums (L) 0,75
Degvielas tvertne (H x W x D) (cm) 5,2 x 41,1 x 11,1