Izdevīgi!!!
Krāsniņa THOR 8 VIEW
2,230.00 € 1,990.00 €

Krāsniņa ANTARES 10

Krāsniņa ANTARES 10
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: ANTARES
Cena: 2,453.00 € 1,990.00 €
Produkta izmēri:
Krāsniņa ANTARES 10 Krāsniņa ANTARES 10 Krāsniņa ANTARES 10 Krāsniņa ANTARES 10 Krāsniņa ANTARES 10 Krāsniņa ANTARES 10

ANTARES 10 ir brīvi stāvoša tērauda krāsniņa ar elegantu apaļu formu. Tās vienkāršā forma un lielais durvju stikls piesaista ikviena vērotāja uzmanību, jo ļauj vērot liesmas no dažādiem telpas punktiem.

TEHNISKIE DATI

Nominālā jauda (kW) - 10,0
Siltumenerģijas diapazons (kW) - 6,0 - 12,0
Efektivitāte (%) - 81,0
Izplūdes caurules diametrs (mm) - 150
Paredzēts mājām ar rekuperācijas sistēmu - Jā
Kurināmā veids - koksne ar mitruma procentu ne vairāk kā - 20%
Svars (kg) - 186,0
CO emisija (pie 13% O 2) ≤ %0,10
Putekļu emisija (mg/Nm 3) - 35,0
Dūmgāzu temperatūra (℃) - 215,0
Energoefektivitātes indekss EEI - 108,50
Maks. malkas garums (cm) - 30
Atbilstība BlmSchV 2 standartam - Jā
Stiklojuma veids - kvadrāts
Durvju atvēršana - pa kreis
Materiāls - tērauds
Diametrs (cm) - 52,20
Augstums (cm) - 150,10
Ārējā gaisa ieplūde - Jā
Pelnu panna - Jā
 
MŪSDIENĪGS DIZAINS
 
Plašais stiklojums padara skatu uz uguni daudz iespaidīgāku. Krāsniņas interjers ir izgreznots ar inovatīvu materiālu Acumotte, kas lieliski kontrastē ar korpusu, dodot tai modernu dizainu. Acumotte ir keramikas materiāls, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Ciets vertikālais rokturis ļauj viegli nofiksēt durvis. Tādēļ krāsniņa ir piemērota mājām ar rekuperāciju.
 
Zem sadegšanas kameras ir papildu, aizvērta kamera, kurā ir paslēpta gaisa ieplūdes savienojumu sistēma. Kameras durvju atvēršana ir balstīta uz intuitīvu nospiešanu, lai atvērtu sistēmu, kurai nav nepieciešams papildu rokturis.
 
MAKSIMĀLA ENERĢIJAS IZMANTOŠANA
 
Efektīvāka sadegšana un ilgāka temperatūras uzturēšana panākta izoderējot sadegšanas kameru ar keramikas materiālu Acumotte, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Pilnīga sadedzināšana, pateicoties deflektoram, kas paplašina izplūdes ceļu. Šis process palielina degšanas efektivitāti un garantē labāku enerģijas izmantošanu. Tas arī samazina kaitīgo vielu emisiju dūmgāzēs. Papildus tam izplūdes atverē ir uzstādīta difragmenta funkcija, kas darbojas līdzīgi deflektoram, kas vēl vairāk uzlabo ierīces darbību.
 
Pateicoties iebūvētajai 125 mm ārējam gaisa ieplūdei, tiek piegādāts ārējais  primārais degšanai nepieciešamais gaiss. Gaisa ieplūdes atvere atrodas gan kurtuves apakšā, gan aizmugurējā sienā. Pateicoties tam lietotājs var izvēlēties, kā pieslēgt ārējo gaisa komplektu. Gaisa regulēšana tiek veikta ar droseļvārstu, ko regulē viens regulators, kas novietots zem durvīm. Šis risinājums novērš nepareizu lietošanu.
 
Kurtuvei ir trīskāršā gaisa sadedzināšanas kameras sistēma. Primārais gaiss, kas ļauj uzstādīt uguni, tiek piegādāts zem režģa. Sekundārā gaisu, kas nodrošina ekonomisko un ekoloģisko dedzināšanu, nodrošina caurumi aizmugurējā sienā.
 
Turklāt šī kutuve ir aprīkota ar "Tīrs stiks" (gaisa aizkari), tāpēc gaiss tiek piegādāts tieši uz stikla caur kanālu sistēmu, kas atrodas krāsniņas sānos. Tādā veidā sadegšanas kameras augšdaļai tiek piegādāts skābeklis, kad vēlreiz sadedzina degšanas procesā radušās dūmgāzes gāzes. Vienlaikus tas samazina kaitīgo CO emisiju.
 
DROŠĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
 
Krāsniņas priekšpuse ir aprīkota ar karstumizturīgu keramikas stiklu, kas iztur temperatūru līdz 800 ° C. Mēs piedāvājam stikla sertificētu kvalitāti un drošību.
 
Krāsniņas korpuss un priekšējā daļa ir izturīga pret augstām temperatūrām, izmantojot augstas kvalitātes tēraudu kas nodrošina visas struktūras stabilitāti.
 
Lielisks blīvums, pateicoties metināšanai cēlgāzes kamerā. Tērauda elementi tiek sagriezti ar lāzeru, izmantojot mūsdienu aprīkojumu un pēc tam tie ir apstrādāti uz CNC darbagaldiem.
 
KOMFORTABLA LIETOŠANA
 
Šajā krāsniņā tiek izmantota speciāla profilēta plāksne acumotte. Pateicoties tam, krāsniņas kamera ir lielāka un iekšpusē var ievietot lielāku malkas daudzumu. Turklāt izmantota sekla sadegšanas kamera, kas rada zemu siltumenerģijas pieprasījumu.
 
Izņemams pelnu režģis un pelnu atvilktne ļauj vienkārši iztīrīt kurtuvii.
 
Gaisa aizkars neļauj stiklam aizkvēpt.
 
EKOLOĢISKĀ DEDZINĀŠANA
 
Krāsniņa atbilst Ekodizaina kritērijiem un ierobežojošai BImSchV 2 normai, nosakot maksimālo CO emisiju.