Izdevīgi!!!
Brīvi stāvoša AB S/2
1,755.00 € 1,490.00 €

Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi

Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: NADIA/MILANO
Cena: 4,758.00 € 3,590.00 €
Produkta izmēri:
Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi Podiņu krāsns NADIA 8 kW - balti podiņi
TEHNISKIE DATI
 
Nominālā jauda (kW) - 7,0
Siltumenerģijas diapazons (kW) - 3,0 - 9,0
Efektivitāte (%) - 80,0
Izplūdes caurules diametrs (mm) - 200
Kurināmā veids - ieteicama lapu koksne, kuras mitruma saturs ir ≤20%
Svars (kg) - 274,0
CO emisija (pie 13% O 2) ≤ % 0,10
Dūmgāzu temperatūra (℃) - 245,0
Maks. malkas garums (cm) - 30
Putekļu emisija (mg / Nm 3) - 38,0
Atbilstība BlmSchV 2 standartam - Jā
Stiklojuma veids - taisns
Durvju atvēršana - pa kreisi
Materiāls glazēti keramikas podiņi, tēraudsl
Platums (cm) - 77,50
Augstums (cm) - 144,83
Dziļums (cm) - 57,70
Ārējā gaisa ieplūde - Jā
 
Efektīvāka sadegšana un ilgāka temperatūras uzturēšana panākta izoderējot sadegšanas kameru ar keramikas materiālu Acumotte, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Pilnīga sadedzināšana, pateicoties deflektoram, kas paplašina izplūdes ceļu. Šis process palielina degšanas efektivitāti un garantē labāku enerģijas izmantošanu. Tas arī samazina kaitīgo vielu emisiju dūmgāzēs. Papildus tam izplūdes atverē ir uzstādīta difragmenta funkcija, kas darbojas līdzīgi deflektoram, kas vēl vairāk uzlabo ierīces darbību.
 
Pateicoties iebūvētajai 125 mm ārējam gaisa ieplūdei, tiek piegādāts ārējais  primārais degšanai nepieciešamais gaiss. Gaisa ieplūdes atvere atrodas gan kurtuves apakšā, gan aizmugurējā sienā. Pateicoties tam lietotājs var izvēlēties, kā pieslēgt ārējo gaisa komplektu. Gaisa regulēšana tiek veikta ar droseļvārstu, ko regulē viens regulators, kas novietots zem durvīm. Šis risinājums novērš nepareizu lietošanu.
 
Kurtuvei ir trīskāršā gaisa sadedzināšanas kameras sistēma. Primārais gaiss, kas ļauj uzstādīt uguni, tiek piegādāts zem režģa. Sekundārā gaisu, kas nodrošina ekonomisko un ekoloģisko dedzināšanu, nodrošina caurumi aizmugurējā sienā.
 
Turklāt šī kutuve ir aprīkota ar "Tīrs stiks" (gaisa aizkari), tāpēc gaiss tiek piegādāts tieši uz stikla caur kanālu sistēmu, kas atrodas krāsniņas sānos. Tādā veidā sadegšanas kameras augšdaļai tiek piegādāts skābeklis, kad vēlreiz sadedzina degšanas procesā radušās dūmgāzes gāzes. Vienlaikus tas samazina kaitīgo CO emisiju.
 
DROŠĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
 
Krāsniņas priekšpuse ir aprīkota ar karstumizturīgu keramikas stiklu, kas iztur temperatūru līdz 800 ° C. Mēs piedāvājam stikla sertificētu kvalitāti un drošību.
 
Lielisks blīvums, pateicoties metināšanai cēlgāzes kamerā. Tērauda elementi tiek sagriezti ar lāzeru, izmantojot mūsdienu aprīkojumu un pēc tam tie ir apstrādāti uz CNC darbagaldiem.
 
KOMFORTABLA LIETOŠANA
 
Viegli montējama, pateicoties regulējamām kājām un regulējamama 360 ° izplūdes kolektoram.
 
Gaisa aizkars neļauj stiklam aizkvēpt.
 
DIZAINS
 
Retro stila dizains - pulētas flīzes. Flīzēs palielina siltuma akumulācijas laiku, kas ir papildu siltuma avots pēc tam, kad uguns ir izkurējusies.