Izdevīgi!!!
SIMPLE/M/S/L/BS (kreisā puse )
1,260.00 € 890.00 €

Krāsniņa THOR 8

Krāsniņa THOR 8
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: THOR
Cena: 2,093.00 €
Produkta izmēri:
Krāsniņa THOR 8 Krāsniņa THOR 8 Krāsniņa THOR 8 Krāsniņa THOR 8

THOR ir brīvi stāvoša tērauda krāsniņas ar interesantu ģeometrisko formu. Tās vienkāršā forma piesaista ikviena uzmanību.

Plašais stiklojums un papildus dekoratīvais stikls padara uguns redzamību pievilcīgāku. Krāsniņas kurtuves iekšējās sienas pārklātas ar Acumotte, kas lieliski kontrastē ar krāsni, dodot tai modernu izskatu. Acumotte ir keramikas materiāls, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Vertikālais rokturis ļauj viegli nofiksēt durvis. Pateicoties tam ierīce labi darbojas mājās ar rekuperācijas sistēmu.
 

TEHNISKIE DATI

Nominālā jauda (kW) - 8,0
Siltumenerģijas diapazons (kW) - 5,5 - 10,0
Efektivitāte (%) - 78,0
Izplūdes caurules diametrs (mm) - 150
Paredzēts mājām ar rekuperācijas sistēmu - Jā
Degvielas veids
koksne ar mitruma procentu ne vairāk kā - 20%
Svars (kg) - 160,0
CO emisija (pie 13% O 2) ≤ %0,10
Dūmgāzu temperatūra (℃) - 276,0
Maks. malkas garums (cm) - 30
Atbilstība BlmSchV 2 standartam - Jā
Stiklojuma veids - boczne
Durvju atvēršana - pa labi
Materiāls - tērauds
Platums (cm) - 45,20
Augstums (cm) - 128,60
Dziļums (cm)- 45,20
Ārējā gaisa ieplūde - Jā
 
MAKSIMĀLA ENERĢIJAS IZMANTOŠANA
 
Efektīvāka sadegšana un ilgāka temperatūras uzturēšana panākta izoderējot sadegšanas kameru ar keramikas materiālu Acumotte, kas akumulē siltumu un paaugstina temperatūru krāsnī.
 
Pilnīga sadedzināšana, pateicoties deflektoram, kas paplašina izplūdes ceļu. Šis process palielina degšanas efektivitāti un garantē labāku enerģijas izmantošanu. Tas arī samazina kaitīgo vielu emisiju dūmgāzēs. Papildus tam izplūdes atverē ir uzstādīta difragmenta funkcija, kas darbojas līdzīgi deflektoram, kas vēl vairāk uzlabo ierīces darbību.
 
Pateicoties iebūvētajai 100 mm ārējam gaisa ieplūdei, tiek piegādāts ārējais  primārais degšanai nepieciešamais gaiss. Gaisa ieplūdes atvere atrodas gan kurtuves apakšā, gan aizmugurējā sienā. Pateicoties tam lietotājs var izvēlēties, kā pieslēgt ārējo gaisa komplektu. Gaisa regulēšana tiek veikta ar droseļvārstu, ko regulē viens regulators, kas novietots zem durvīm. Šis risinājums novērš nepareizu lietošanu.
 
Kurtuvei ir trīskāršā gaisa sadedzināšanas kameras sistēma. Primārais gaiss, kas ļauj uzstādīt uguni, tiek piegādāts zem režģa. Sekundārā gaisu, kas nodrošina ekonomisko un ekoloģisko dedzināšanu, nodrošina caurumi aizmugurējā sienā.
 
Turklāt šī kutuve ir aprīkota ar "Tīrs stiks" (gaisa aizkari), tāpēc gaiss tiek piegādāts tieši uz stikla caur kanālu sistēmu, kas atrodas krāsniņas sānos. Tādā veidā sadegšanas kameras augšdaļai tiek piegādāts skābeklis, kad vēlreiz sadedzina degšanas procesā radušās dūmgāzes gāzes. Vienlaikus tas samazina kaitīgo CO emisiju.
 
DROŠĪBA AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ
 
Krāsniņas priekšpuse ir aprīkota ar karstumizturīgu keramikas stiklu, kas iztur temperatūru līdz 800 ° C. Mēs piedāvājam stikla sertificētu kvalitāti un drošību.
 
Krāsniņas korpuss un priekšējā daļa ir izturīga pret augstām temperatūrām, izmantojot augstas kvalitātes tēraudu kas nodrošina visas struktūras stabilitāti.
 
Lielisks blīvums, pateicoties metināšanai cēlgāzes kamerā. Tērauda elementi tiek sagriezti ar lāzeru, izmantojot mūsdienu aprīkojumu un pēc tam tie ir apstrādāti uz CNC darbagaldiem.
 
KOMFORTABLA LIETOŠANA
 
Šajā krāsniņā tiek izmantota speciāla profilēta plāksne acumotte. Pateicoties tam, plīts kamera ir lielāka un iekšpusē var ievietot lielāku koka daudzumu. Turklāt izmantota sekla sadegšanas kamera, kas rada zemu siltumenerģijas pieprasījumu.
 
Izņemams pelnu režģis un pelnu atvilktne ļauj vienkārši iztīrīt kurtuvii.
 
Gaisa aizkars neļauj stiklam aizkvēpt.
 
Thor krāsniņas var tikt uzstādīta istabas stūrī ar augšējo vai aizmugurējo dūmvada savienojumu.
 
Krāsniņā ir papildus kamera, kurā ir iemontēta ārējā gaisa ieplūdes sistēma. Atlikušo vietu var izmantot, piemēram, lai uzglabātu noteiktu daudzumu malkas. Durvju atvēršana balstās uz klikšķu skavu sistēmu, kur nav nepieciešami papildus rokturi. Tas padara visu krāsniņas korpusu par vienotu "ansambli".