Izdevīgi!!!
Čuguna krāsns K7 Ø 130 5 KW
653.00 € 599.00 €

Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā)

Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā)
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: NADIA/14/P/BS/G
Cena: 3,607.00 €
Produkta izmēri:
Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā) Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā) Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā) Kamīni Kratki - Kratki NADIA 14 BS giljotīna (labā)
 
 
 
1. Kurtuves korpuss un priekšējā rāmis izgatavoti no leģēta katlu tērauda tērauda, kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.
 
2. Kurtuves detaļas tiek grieztas ar lāzeri un tad locītas CNC locīšanas mašīnās. Tas nodrošina visaugstāko precizitāti un kvalitāti
 
3. Kuruves korpuss metināts cēlgāzes kamerā izmantojot metināšānas robotu, kas nodrošina izcilas kvalitātes šuves
 
5. Kurtuves durvīs uzstādīti karstumizturīgi keramikas stikli, kuri iztur temperatūru līdz 800oC
 
6. Stklu ārējās malas dekoratīvais krāsojums piedod kurtuvei modernu un elegantu izskatu un optiski palielina kurtuves frontālo daļu
 
5. Stikli viens pret otru novietoti 90 grādu leņķī, bez rāmja, tādējādi nekas neaizsedz skatu uz liesmām
 
6. Austais dūmu kanāls un sāniski novietotās uguns plātnes palielina siltumapmaiņas virsmu starp kutuvi un apkārtesošo telpu, samazinot atgāzu temperatūru, tādejādi palielinot kurtuves efektivitāti.
 
7. Ar pacelšanas un nolaišanas lifta (giljotīna) palīdzību var viegli ielādēt vēlamo koksnes apjomu un mehānisms sānu atvēršanai palīdzēs tīrīt stikla durvis. Durvis aprīkotas ar drošibas slēdzi lai bērni nevarētu tās atvērt.
 
Durvju lifts ir izstrādāts, pamatojoties uz pretsvaru - skriemeļi ar tērauda kabelii darbojas gludi un klusi uz lodīšu gultņiem. Durvju kasetne pārvietojas pa durvju rāmja sliedēm.
 
8. Kurtuvei ir regulējams kājiņu augstums 40 mm diapazonā, tas atvieglo kurtuves uzstādīšanu un izlīmeņošanu
  
9. Deflektors - paplašina dūmgāzu izplūdes ceļu, līdz ar to sadegšana kļust ekoloģiska un organiska.
  
11. Kurtuvei ir iebūvēta ārējā gaisa padeves sistēma ar diametru 125mm. Gaisa regulācija notiek ar vienu regulatoru tādējādi novēršot nepareizas plūsmas iespējas. 
 
12. Kurtuve isadegšanas kamerā ir trīskārša gaisa sadedzināšnas sistēma:
 
  - Primārā gaisu padod uz visā kurtuves platumā caur gaisa spraugu uz sloksnes, kas veido drošības žogu, kas atrodas kurtuves priekšpusē.
 
  - Sekundārā gaisa padeve sadegšanas kamerā tiek veikta caur caurumiem aizmugurējā sienā
 
  - Otreizējā sadegšanas sistēma, ir atbildīga par kaitīgo vielu emisijas samazināšanu apkārtējā vidē un palielina kurtuves efektivitāti.
 
   -Modernizēts ir arī gaisa aizkara - sistēma, tīra stikla sistēmai gaiss netiek ņemts no istabas. Gaiss tiek piegādāts ar īpašu kanālu palīdzību un vienmērīgi izdalīts visā stikla platumā. Gaiss tiek izvadīts spraugām pie stikla atspiežot dūmus un uguni nostāk, kas ievērojami samazina sodrēju nogulsnēšanos uz tā.
  
13. Mobila, divdaļīga čuguna izplūdes caurule ar regulēšanas iespējupar 360 grādiem (tā var būt novirzīta vai nu uz aizmuguri,
     vai uz augšu).
 
14. Kurtuves sadegšanas kamera izklāta ar Acumotte materiālu - materiāls akumulē siltumu, kas paaugstina temperatūru degšanas kamerā palīdzot uzlabot sadegšanas parametrus.
 
15. Kurtuves garantija 5 gadi.
 
Tehniskie parametri
Dūmvada diametrs (mm) 200

Siltumatdeves koe

koeficients (%)

80
Svars (kg) 245
Malkas garums (mm) 700
Jauda (kW) 14
Temperatūra (C*) 245
Kurināmā veids Malka, briketes ar mitruma koeficientu ne vairāk kā 20%
Materiāls Katlu tērauds
CO emisija (pie 13% O2) 0,09%