Izdevīgi!!!
Kamīni –  A 10kW Deco
898.00 € 699.00 €

BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l

BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: AF/PD/TUV/V2
Cena: 128.00 €
Produkta izmēri:
BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l BIO degvielas tvertne ar TÜV sertifikātu 0,75l
Bio kamīna  tvertnei ar TÜV sertifikātu ir īpaša kamera, kas uzpildīšanas procesā novērš nejaušu degvielas pārplūdi. Tvertnei ir maksimālās biodegvielas līmeņa rādītājs un absorbējošs ieliktnis, kas samazina patēriņu un aizsargā pret noplūdēm ierīces sagāšanas rezultātā (pat ar degošu bio degvielu).
 
BIO Degvielas tvertne: absorbējošais ieliktnis ievietots konteinerā nodrošina bio kamīna drošību un novērš jebkādu degvielas noplūdes risku, pat bio kontainera apgāšanās gadījumā. Bio konteiners ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. (Uzmanību! Neuzpildiet kontaineru vairāk kā 50% no tā ietilpības. Lielāks šķidruma daudzums var izraisīt bio degvielas noplūdi - nejauši sagāžot tvertni lielākā slīpumā).
 
Liesmas dzēšana Bio kamīnos tiek realizēta izmantojot aizbīdni, kuru var bloķēt, izmantojot īpašu rokturi, kas piegādāta kopā ar ierīci.
Tehniskie parametri
TÜV sertifikāts
Šķidruma tvertnes tilpums (L) 0,75
Degvielas tvertne (H x W x D) (cm) 5,2 x 41,1 x 11,1