Izdevīgi!!!
Kamīni –  A 10kW Deco
898.00 € 699.00 €

Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu

Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu
Izgatavotājs: Kratki
Modelis: LUCY/14/P/BS
Cena: 2,265.00 €
Produkta izmēri:
Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu Kamīni Kratki kurtuve LUCY 14 BS ar labo sānu stiklu

 
 
 
 Nominālā jauda (kW) 14
 Sildīšanas jaudas diapazons (kW) 6 - 17
 Dūmvada diametrs (mm) 200
 Termoefektivitāte (%) 81
 Emisja CO (pie 13% O2) ≤ 0,1%
 Putekļu emisja mg/Nm3 18
 Dūmgāzu temperatūra (oC) 265
 Svars (kg)  
 Max malkas garums (cm) 40
 Materiāls    katlu tērauds 
 Kurināmais Malka, briketes ar mitruma koificentu ne vairāk kā 20%
Durtiņu atvēršana Pa labi
Augstums (cm) 127
Platums (cm) 84,80
Dziļums (cm) 44
Ārējā gaisa padeve

 

1. Kurtuves korpuss un priekšējā rāmis izgatavoti no leģēta katlu tērauda tērauda, kas īpaši piemērots darbam paaugstinātās temperatūrās.
2. Kurtuves detaļas tiek grieztas ar lāzeri un tad locītas CNC locīšanas mašīnās. Tas nodrošina visaugstāko precizitāti un kvalitāti.
3. Kuruves korpuss metināts cēlgāzes kamerā izmantojot metināšānas robotu, kas nodrošina izcilas kvalitātes šuves.
4. Kurtuves durvīs uzstādīti karstumizturīgi keramikas stikli, kuri iztur temperatūru līdz 800°C.
5. Stklu ārējās malas dekoratīvais krāsojums piedod kurtuvei modernu un elegantu izskatu un optiski palielina kurtuves frontālo daļu
6. Liels frontālais un sānu stikls bez rāmja, kas ļauj vērot liesmas no dažādiem skatu punktiem, kas aktuāli mūsdienīgiem mājokļiem, kuros ir apvienotas telpas..
7. Ugunsdrošās durvis ir izgatavotas no slēgtā profila, kas tās padara daudz stabilākas un izturīgas pret augstām temperatūras svārstībām. Durvju blīve iestrādāta profilētā gropē, kas savukārt nodrošina hermētiskumu un pareizu gaisa plūsmu ekspluatācijas laikā.
8. Kurtuvei ir regulējams kājiņu augstums 40 mm diapazonā, tas atvieglo kurtuves uzstādīšanu un izlīmeņošanu.
9. Kurtuvē ir integrēti divi deflektori, kas regulē un paplašina dūmgāzu izplūdes ceļu, līdz ar to sadegšana kļūst daudz efektīvāka, kā arī tiek samazināta kaitīgo vielu emisija atmosfērā.
10. Kurtuvei ir iebūvēta ārējā gaisa padeves sistēma ar diametru 125mm. Gaisa regulācija notiek ar regulējamu droseli ar vienu regulatoru zem durvīm tādējādi novēršot nepareizas plūsmas iespējas. Šis risinājums izslēdz kļūdas pie nepareizas lietošanas. Viss mehānisms darbojas ļoti klusi un nevainojami.
11. Kurtuvei sadegšanas kamerā ir trīskārša gaisa sadedzināšnas sistēma:

- Primārā gaisu padod uz visā kurtuves platumā caur gaisa spraugu uz sloksnes, kas veido drošības žogu, kas atrodas kurtuves priekšpusē.
- Sekundārā gaisa padeve sadegšanas kamerā tiek veikta caur caurumiem aizmugurējā sienā.
- Otreizējā sadegšanas sistēma, ir atbildīga par kaitīgo vielu emisijas samazināšanu apkārtējā vidē un palielina kurtuves efektivitāti.
-Modernizēts ir arī gaisa aizkara - sistēma, tīra stikla sistēmai gaiss netiek ņemts no istabas. Gaiss tiek piegādāts ar īpašu kanālu palīdzību un vienmērīgi izdalīts visā stikla platumā. Gaiss tiek izvadīts spraugām pie stikla atspiežot dūmus un uguni nostāk, kas ievērojami samazina sodrēju nogulsnēšanos uz tā.
12. Mobila, divdaļīga čuguna izplūdes caurule ar regulēšanas iespējupar 360 grādiem (tā var būt novirzīta vai nu uz aizmuguri, vai uz augšu).
13. Kurtuves sadegšanas kamera izklāta ar Acumotte materiālu - materiāls akumulē siltumu, kas paaugstina temperatūru degšanas kamerā palīdzot uzlabot sadegšanas parametrus.
15. Kurtuves garantija 5 gadi.